.

6 września reprezentant pleszewskiej Komendy PSP st. sekc. Mateusz Grabarek wziął udział w odbywającym się w Poznaniu VI Trigar Duathlon Tor Poznań. Podczas swojego startu Mateusz musiał pokonać pięciokilometrową trasę biegową, następnie szesnastokilometrowy odcinek kolarski i na zakończenie kolejny, finiszowy dwukilometrowy etap biegowy.   Naszemu zawodnikowi udało się zrobić to w czasie 56 minut i 43 sekundy, dzięki czemu zajął 4 miejsce w klasyfikacji mundurowej, 9 miejsce w swojej kategorii wiekowej i 21 miejsce w kategorii „open”.
8 września natomiast kolejny udany występ zaliczył nasz maratończyk – st. sekc. Paweł Milczarek, który wystartował w składzie reprezentacji Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu, podczas III Międzynarodowych Mistrzostw Polski Strażaków w Biegu Górskim. Biegnącą przez teren Magurskiego Parku Narodowego dziesięciokilometrową trasę, nasz zawodnik pokonał w 33 minuty i 54 sekundy zajmując 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej i 10 miejsce w kategorii „open”.
Obu naszym reprezentantom dziękujemy i serdecznie gratulujemy niesamowitych wyników.

Zdjęcia: Kacper Skubiszak - fotografia sportowa; KP PSP Milicz